Sudelfeld

Bavorské lyžařské středisko Sudelfeld se nachází jenom pár kilometrů od střediska Spitzingsee. Taktéž se jedná o místo, kde je ideální strávit poklidnou rodinnou dovolenou.

Vstupními místy do Sudelfeldu jsou dvě krásná městečka Bayrischzell a Oberaudorf. Obě mají rozhodně co nabídnout, především tradiční kulturu. Tato lokalita je kolébkou bavorského kroje a dodnes ho můžete na místních lidech vidět. Velmi často ho nosí do kostela a při příležitosti svátků a různých festivalů. Pánský kroj se skládá z kožených kalhot na kšandy, vestičky či saka a klobouku. Ženy nosí nabírané haleny a dirndl.

Další chloubou Sudelfeldu je příroda. Kolem dokola se zvedají zalesněné vrcholky Alp, které nabízejí překrásnou podívanou v každém ročním období. Na jaře jsou celé v rozpuku, v létě se zelenají, na podzim hrají všemi barvami a v zimě je rozzáří bílý sníh. Kromě hor tu najdete i četná jezera, řeky, vodopády a rozlehlé pastviny. Místní krajina doslova vyzývá k procházkám, při kterých se můžete kochat překrásnými výhledy. Navíc čistý horský vzduch a celkově pobyt v přírodě mají příznivý vliv na zdraví člověka.

Ať do Sudelfeldu přijedete v zimě, či v létě. Vždy se tu najde nějaká aktivita, která Vás osloví. Můžete si zde užívat turistiku, cyklistiku (cyklistická stezka podél řeky Inn), nordic walking, vodní sporty, paragliding, běžkování, skialpining, lyžování, snowboarding, sáňkování apod.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.