Lyžování Garmisch Partenkirchen

Lyžování je v Garmisch Partenkirchen opravdovým zážitkem. Nachází se tu více než 60 kilometrů sjezdovek střední obtížnosti. Toto moderní středisko bylo hostitelem nejen zimních olympijských her, ale i mistrovství světa v alpském lyžování a každoročně se tu pořádají různé lyžařské závody. Garmisch má prostě sportovcům co nabídnout.

Díky ledovci na vrcholku Zugspitze (2 962 m) může lyžařská sezóna začít již v listopadu a skončit až v dubnu. Na ledovci se nacházejí spíše červené sjezdovky, které jsou ale pěkně široké a přijdou vhod milovníkům carvingu a snowboardingu. Lyžaři požitkáři určitě ocení brázdění zasněženými pláněmi a kocháním se okolními panoramaty. Dalšími oblastmi jsou Alpspitzegebiet (2 050 m), Kreuzeckgebiet (1 790m) a Hausgerggebiet (1 310 m). Alpspitzegebiet nabízí prosluněné sportovní sjezdovky pro celou rodinu. Kreuzeckgebiet je místem drsnějších sjezdů jako například černý Kandahar, který má téměř 3,7 km. Pro děti a méně zdatné lyžaře je nejvhodnější Hausgerggebiet.

Kromě lyžařů si zde užijí i běžkaři. V Garmisch Partenkirchen se nachází přibližně 30 kilometrů každodenně upravovaných tratí, které Vás provedou nádhernou zasněženou přírodou. Budete-li mít chuť, můžete se podívat až k Olympijskému stadionu.

Dalšími aktivitami jsou například výlety na sněžnicích, skialpining, zimní turistika či sáňkování, které pobaví nejen děti, ale i dospělé.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.