Lyžování Berchtesgaden

Berchtesgaden nabízí lyžařů a snowboardistům hned pět areálů, kde si mohou skvěle zalyžovat. Středisko není nijak zvlášť velké, dohromady má asi 36 kilometrů sjezdovek, ale svůj účel aktivního vyžití a zábavy plní.

Pro rodiny s malými dětmi jsou nejvhodnější areály Obersalzberg a Hochschwarzeck. I přes to, že jsou malé, nabízejí parádní mírné a široké sjezdovky, kde se mohou naučit lyžovat i úplní začátečníci. Navíc tu nechybí skvělá zábava, sáňkařské dráhy a běžkařské tratě.

Kdo hledá něco ostřejšího a má chuť si pořádně zajezdit, musí se vydat do Götschen či Königssee. Tady je terén o něco náročnější a užijí si tu i profesionálové. Milovníci freeridingu se tu také budou cítit jako v ráji. Zvláště na 1800 metrů vysokém vrcholu v Königssee, odkud mohou brázdit zasněžené stráně ve volné přírodě.

Nejlepší sněhové podmínky nabízí Rossfeld, který leží ve výšce 850 – 1 550 metrů. V rámci Berchtesgaden nabízí přibližně jednu třetinu z celkového množství sjezdovek. Je však pravdou, že ve srovnání s jinými alpskými středisky se nemá moc čím chlubit.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.