Spitzingsee

Máte-li chuť zažít příjemnou dovolenou v přírodě a chcete-li ji navíc strávit aktivně, zajeďte se podívat do německého Spitzingsee v Bavorských Alpách. Pro rodiny s dětmi je to místo jako stvořené.

Spitzingsee je oblíbeným střediskem zimních sportů. V jeho okolí se ale nacházejí ještě Schliersee a Tegernsee, která nejvíce lákají během letní sezóny. Všechna tři městečka leží na březích stejnojmenných jezer. Oblast jezer je využívána nejen k letním, ale i zimním sportům. S horskými vrcholky je to obdobné. V této lokalitě si můžete užívat horskou cyklistiku, turistiku, nordic walking, horolezectví, výlety na sněžnicích, bruslení, běžkování, lyžování, snowboarding a další sporty, které Vás třeba ještě napadají.

Kdo si rád vyzkouší něco nenáročného, může se vydat na výletní plavbu lodí po kterémkoliv z jezer, užít si pohodlí lázní nebo zajít na báječnou procházku po okolí, při níž se nejenom příjemně odreagujete, ale navíc uděláte něco pro své zdraví. Ten, kdo má rád dobré jídlo, si tu také přijde na své. V místních restauracích se totiž podávají skvělé bavorské speciality, které uspokojí i toho nejnáročnějšího jedlíka.

Spitzingsee, Schliersee a Tegernsee se nesou v duchu tradiční venkovské kultury. To se odráží nejenom v místní architektuře, ale i v životě obyvatel. Každoročně v dubnu se tu koná festival Alt Schliersee Kirchtag. Kdy si místní obléknou tradiční kroje a vydají se na ozdobených lodích napříč jezerem.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.